طراحی نما با انواع متریال های روز دنیا

مینرال و سیمان شسته

مینرال ، رولسر، رنگ های سیمانی برای پروژه هایی که با کمبود بودجه مواجهند توصیه می شود از مزایایشان می توان به سرعت اجرا یی بالا و وزن سبکشان اشاره کرد ومعایب اصلی شان نیز مقاوم کم در برابر عوامل جوی می باشد که دلیل اصلی پایین بودن قیمت نیز کیفیت آن است در این نوع متریال با به کار گیری تنوع رنگی طرحهای متفاوتی قابل ارائه می باشد .

چوب ترموود و HPL

متریالی کاملا ارگانیت خواستار دوستاران طبیعت ، مناسب برای خانه های ویلایی واین نوع متریال به دلیل قیمت بالا برای پروژه هایی با متراژ بالا مقرون به صرفه نیست امروزه در بازار چوب نیز برند های مختلفی فعالیت دارند که خریدار باید به نکات اساسی قبل از خرید حتما توجه کند تا برند انتخابی در مقابل عوامل جوی حداکثر مقاومت را داشته باشد

سنگ و سرامیک نما

متریال سنگ برای نماهایی با انواع کاربری های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد مزیت اصلی سنگ نسبت به دیگر متریالها مقاوم بودن آن در مقابل عوامل مختلف جوی می باشد.از معایب اصلی آن نیز وزن سنگینش است که با در نظر گرفتن خطر سقوط این نوع متریال برای پروژه های مرتفع توصیه نمی شود

کامپوزیت و استریچ متال

ورق کامپویت در نما و قسمت های داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد که از دولایه آلومینیومی در قسمت بیرونی و یک لایه پلی اتیلن در قسمت داخلی تشکیل شده است . تفاوت برند ها در کامپوزیت ناشی از ضخامت لایه بیرونی و نوع مواد مصرفی در لایه میانی یشان است که این لایه منجرب ایجاد حالت عایق حرارتی در این متریال شده است .

منظر یک شهر از مجموعه ای از ساختمانها و خیابانها و ... تشکیل یافته است و چه زیباست شهری که نظم و لزومات مربوط به منطقه در ساخت و ساز آن حاکم باشد . الزاماتی از قبیل رعایت محدودیت ارتفاع در مناطقی با خیابانهای باریک ، تا بدین وسیله خط آسمان یکدست در نواحی مختلف شهر داشته باشیم و همچنین محدودیت در نوع متریال در محلات مختلف تا با گذر از یک کوچه یا خیابان شاهد انواع متریالها و رنگ ها نباشیم . ایجاد و رعایت این محدیودیت ها باعث زیبایی چندین برابر شهرو منظرمان خواهد شد


هدف ما در طراحی ، رسیدن به معماری مطلوب برای زندگی ایرانی است.

طراحی دکوراسیون

مدل سازی

بسیاری از تولید کنندگان محصولات  ( مبلمان و کابینت و … ) خود را به صورت انبوه در کارخانه یا کارگاه به صورت انبوه تولید می کنند ولی برای معرفی آن نیاز به تهیه کاتالوگ وعکس برداری در محیطی متفاوت از کارگاهشان هستند حمل و نقل تک تک محصولات به اتلیه یا مکان لوکس و عکس برداری از آنها  مستلزم هزینه زیادی برایشان می شود ما با عکس برداری و اندازه گیری دقیق از محصول شما آن را در محیط سه بعدی  مدلسازی میکنیم وبعد با  شبیه سازی  محیط دلخواهتان تصاویری از محصولتان را برای تهیه کاتالوگ در اختیارتان قرار می دهیم  بدین وسیله  در هزینه حمل و نقل و … شما به مقدار قابل توجهی صرفه جویی می شود  .

دکوراسیون منزل

طراحی دکوراسیون داخلی منازل  بسته به فرهنگ و نوع کاربری آن مکان متفاوت بوده و یک طراح برای ارائه یک طرح ایده آل  باید علاوه بر معمار بودن یک روان شناس خوب نیز باشد تا در ارائه طرحش به روحیات ، علایق ، رده سنی و شغل کاربران آن فضا شناخت کافی داشته و بتواند فضایی برای طراحی ارائه دهد که براساس نیازها یشان بوده و  کاربران در آن مکان  احساس آرامش کنند . به عنوان مثال انتخاب رنگ با توجه به علایق افراد ، مبلمان مناسب متناسب با نیازهای استفاده کنندگان ، انتخاب مصالح مورد نیاز با توجه به شرایط  آب و هوایی و کاربری آن  بخشی  از خدمات معماران در ارائه پروژه ها می باشد.

طراحی محیط تجاری

در طراحی مجتمع تجاری باید با توجه به نیازهای مخاطبین منطقه محلی برای خریدو فروش و سرگرمی و پر کردن اوقات فر اغت در نظر گرفته شود تا بدین وسیله مراجعه کنندگان از هر رده سنی نیازهای خود را در آنجا تامین کنند توجه به الذاماتی همچون  از حل مسئله سیرکولاسیون و حمل و نقل افراد از قبیل پارکینگ ازمهم ترین امور در طراحی این مراکز است .طراحی  فضای سبز یو به کارگیری  آبنما در محوطه میانی این نوع مراکز نیز به زیبایی بصری آنها می افزاید  طراوتی نیز به این مکانها می دهد. طراحی فضای سبز و آبنما در این مناطق از اهمیت بسیاری برخوردار است .

طراحی محیط اداری

9

با توجه به رشد علم و تکنولوژی در بین عموم وسپری شدن مدت زمان زیاد پرسنل ها پشت میز کامپیوتر زیبایی و وجود  آرامش در محیط کاری تاثیر به سزایی در راندمان کاریشان دارد و همین امر باعث شده است تا معماران و طراحان توجه و تخصص لازم را در طراحی این محیط ها به کار ببرند . مهمترین امر در این بخش طراحی مبلمان مناسب و کارکری با توجه به کاربری مربوطه است که تاثیر به سزایی در راندمان کاری و زیبایی فضا دارد و همچنین سعی شود در فضای ورودی محیطی اختصاصی برای مهمانان به صورت لابی در نظر گرفته شود.

انجام پروژه های طراحی و معماری

فقط یک معمار می تونه شمارو در انتخاب بهترین متریال راهنمایی کنه

قبل از انتخابتون با ما تماس بگیرید

64

خدمات طراحی دکوراسیون

طراحی دکوراسیون اتاق خواب

طراحی دکوراسیون داخلی منزل

طراحی دکوراسیون اتاق کودک

طراحی دکوراسیون آشپزخانه

طراحی دکوراسیون مغازه

طراحی دکوراسیون پذیرایی